Hmoobqaib
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hmoobqaib

Chaw Muag Qaib – Yuav Qaib – Nyuj Sib Nraus Online

Sij Hawm Nyob Laos
Suav Cov Tuaj Vas Sab
Latest topics
» Qaib zoo nraug
Tutorial Text marquee & ua cov ntawv khiav mus khiav los - Page 4 EmptyWed May 25, 2016 5:31 pm by Qaib Dawb Tais Caus

» Duab hlua nkauj
Tutorial Text marquee & ua cov ntawv khiav mus khiav los - Page 4 EmptyWed May 25, 2016 5:18 pm by Qaib Dawb Tais Caus

» Mloog tau Yas Suab Hmoob.
Tutorial Text marquee & ua cov ntawv khiav mus khiav los - Page 4 EmptyFri Jan 29, 2016 3:43 pm by PT

» Duab Tooj Roob Laj Siab
Tutorial Text marquee & ua cov ntawv khiav mus khiav los - Page 4 EmptyFri Dec 04, 2015 5:08 pm by PT

» Me nyuam Nyuj nrau zoo
Tutorial Text marquee & ua cov ntawv khiav mus khiav los - Page 4 EmptyMon Aug 10, 2015 7:49 am by PT

» Learning testing Project
Tutorial Text marquee & ua cov ntawv khiav mus khiav los - Page 4 EmptyWed Jun 24, 2015 1:11 pm by PT

» Project Yug Qaib
Tutorial Text marquee & ua cov ntawv khiav mus khiav los - Page 4 EmptyTue Jun 02, 2015 2:45 pm by PT

» muag tsev nrog av myb xkh
Tutorial Text marquee & ua cov ntawv khiav mus khiav los - Page 4 EmptyWed May 27, 2015 5:19 pm by Kth

» Qaib yuav lo tshiab
Tutorial Text marquee & ua cov ntawv khiav mus khiav los - Page 4 EmptySun May 24, 2015 12:41 pm by PT

May 2024
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar


You are not connected. Please login or register

Tutorial Text marquee & ua cov ntawv khiav mus khiav los

3 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Message [Page 4 of 4]

Tubyugqaib

Tubyugqaib

Tubzoonraug wrote:Lov, zoo ma brother.  Tej niag forum nov ma zoo ib yam li thaum yus nyuam qhuav xyaum tham hlua nkauj es tab tom tiv tiv hlua nkauj ntag hov,   thaum ub kuv  pib kov ma kuv yeej yog spent time lo rau forum ntau kawg li thiab tiag.   Zoosiab ma

Yog li koj hai mad, brother...


Yav thaum id ma kuv yeej pom sawv daw sib tham hauv forum heev tshaj niam no thiab os.

http://hmoobqaib.betaboard.net

Tubzoonraug

Tubzoonraug

Yog lawm ma, nim nov ces neeg tsi tshua tham hauv forum lawm, lawv nyia tham hauv phone lawm vim hauv phone tham pom duab kiag. Yog li nov nws thiaj li txawv zog lawm xwb.

Brother, koj tsi nyiam kom pom calendar tawm rau ntawm koj daim page sab laug lo?   koj mus nia rau calendar  tej zaum yuav muaj pob,


Koj mus rau " Module"

ces koj mus saib kom pom "Calendar" ces koj mus nia qhov (option) rau "Yes" thiab set the firt day rau SUNDAY or Monday lo tau nyob ntawm koj tag ces koj save rau ces koj muaj Calendar lawm.

PT

PT
Admin

Tubzoonraug wrote:Yog lawm ma, nim nov ces neeg tsi tshua tham hauv forum lawm, lawv nyia tham hauv phone lawm vim hauv phone tham pom duab kiag. Yog li nov nws thiaj li txawv zog lawm xwb.

Brother, koj tsi nyiam kom pom calendar tawm rau ntawm koj daim page sab laug lo?   koj mus nia rau calendar  tej zaum yuav muaj pob,


Koj mus rau " Module"

ces koj mus saib kom pom "Calendar" ces koj mus nia qhov (option) rau  "Yes" thiab set the firt day rau SUNDAY or Monday lo tau nyob ntawm koj  tag ces koj save rau ces koj muaj Calendar lawm.


Brother, Kuv kho tau rau lawm os. Ua tsaug ntau koj pab qhia os nawb.

http://hmoobqaib.betaboard.net

Tubzoonraug

Tubzoonraug

Pom lawm ma brother, cia ib ob hnub saib koj daim calendar nyob ntawm sab laug pua pom qhov color "quote" ua koj ua ntawd, tam sim nov ma yuav tsi tau pom sim cia li ib ob week seb pua pom qhov high light color tawm.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum